Kring 2

 

 

Contactpersonen van Verenigingen

 

Bep  Purmerend                     Marvin Mantel                manteldienstverlening@gmail.com

De Reisduif  De Rijp               Dennis Kamps               d.kamps@quicknet.nl

Stormvogels   Volendam        P. Theunis                   pc.theunis@outlook.com

DVS  Marken                          Elbert Uithuisje            uithuisje@gmail.com

SVEL  Edam                          Martin Meulman           marimeulman@kpnplanet.nl

 

W.J. Freesen  06-38271233 of 0229-218807 .

            

Kees Beerepoot  06-24635684

L.M.Ruijter 0227-577254 of 06-13225860                           

Wil Edelenbosch  06-53680661

Dirk Letter dickkarinletter@kpnmail.nl  Wieringen Expres

Rene Borgmann 0228-514769

 

Reknr NL54INGB0006216263 t.n.v. Samenspel Rayon D

verandering van de rekeningnaam lukt niet


 .

 

 

 

 

Kampioenenhuldiging update Van Afd 6 Noord-Holland


JELGER KLINKENBERG1 NOVEMBER 2021


Van organisator van de kampioenenhuldiging Frank Rodenburg hebben wij de volgende update ontvangen:

I.v.m. het niet beschikbaar zijn van de locatie op 13 november is de huldiging verplaatst naar zaterdag 19 februari 2022. Locatie: De Cultuurkoepel Heiloo.

Bonnenverkoop zal starten eind november/ begin december.

Hulp is nog steeds welkom dus meldt je aan op: secretarisafdeling6@gmail.com

Wij zullen dit dan doorsturen naar Frank

Een Beeldverslag van de kampioenenhuldiging van Kring 2 op 31 Oktober 2021 te Hoorn

Vitesse 2022         Gehele programma

Winnaar

aantal duiven



1e Vlucht 23April 


2e Vlucht 30 April 



3e Vlucht  7 Mei 



4e Vlucht  28 Mei 



5e Vlucht  11  Juni 



6e Vlucht  25 Juni



7e Vlucht 9 Juli






Midfond 2022

Winnaar

aantal duiven

1e Vlucht   14 Mei 



2e Vlucht   21 Mei 



3e Vlucht   4 Juni



4e Vlucht  18 Juni



5e Vlucht  2 Juli



6e Vlucht  16 Juli


 Dagfond 2022

winnaar

aantal duiven

1e Vlucht 28 Mei afd



2e Vlucht 11 Juni afd 



3e Vlucht 25 Juni sector 



4e Vlucht 9 Juli Vierzon Nat



5e Vlucht  23 Juli Issoudun Nat



6e Vlucht  6 Augustus Sector



Overnacht 2022

winnaar

aantal duiven

1e Vlucht  18 Juni St-Vincent



2e Vlucht   2 Juli Sector 



3e Vlucht   9 Juli Sector 



4e Vlucht  23 Juli Sector



5e Vlucht 30 Juli Bergerac



6e Vlucht 6 Aug Sector



Jonge duiven 2022

winnaar

aantal duiven

1e Vlucht  16 Juli  



2e Vlucht 23 Juli  



3e Vlucht  30 Juli 



4e Vlucht 6 Augustus



5e Vlucht  13 Augustus



6e Vlucht  20 Augustus



7e Vlucht 27 Augustus 



8e Vlucht 3 September 



9e vlucht 10 September



Natour 2022

Winnaar

aantal duiven

1e vlucht 13  Augustus 



2e vlucht 20 Augustus 



3e Vlucht 27 September 



4e Vlucht 3 September 



5e Vlucht 10 September 



Kampioenen 2021

Kampioenschappen gecontroleerd en aangepast door Pieter Springer





Vitesse.                      

aangewezen                  

hokkampioen             

duifkampioen

Duifnr

1e Comb Geutskens

1e A.v.d. Gulik

1e Comb Geutskens

1e A.v.d. Gulik

18-1779784

2e  A.v.d. Gulik

2e Bram ten Klei

2e A.v.d. Gulik

2e A.v.d. Gulik

18-5120215

3e Stefan Meilink

3e Comb Geutskens

3e Jelger Klinkenberg

3e Comb Geutskens

18-1768014

4e R. Bos

4e B. Ooms

4e Comb van Veen



5e Jelger Klinkenberg

5e L.M. Ruijter

5e Bram ten Klei



6e J.L. Haselager

6e Stefan Meilink

6e R.Bos



7e B&M de Kramer

7e Fr Koning

7e J.L. Haselager



8e Ad van Diepen

8e Jaap Sietses

8e Jaap Sietses



9e P de Wit

9e Ad van Diepen

9e Stefan Meilink



10e Bram ten Klei

10e A.I.J.M. Snoek

10e B&M de Kramer








Midfond                        Punten

aangewezen                 Punten

Hokkampioen 

Duifkampioen

Duifnr

1e B&M de Kramer

1e B&M de Kramer  

1e Jelger Klinkenberg

1e B&M de Kramer

18-1779910

2e Jelger Klinkenberg

2e Comb Geutskens

2e B&M de Kramer

2e Comb Geutskens

20-1380230

3e Comb Geutskens

3e Jelger Klinkenberg

3e T.F. Sentveld

3e H.v.d. Gulik

19-1558948

4e H.v.d. Gulik

4eT.F. Sentveld

4e Comb Geutskens



5e Bram ten Klei

5e F&F Sikkelerus

5e Bram ten Klei



6e Stefan Meilink

6e R. Bos

6e R. Bos



7e T.F. Sentveld

7e B. Ooms 

7e Fr. Koning



8e Fr. Koning

8e Comb H&W Edelenbosch

8e F&F Sikkelerus



9e  Kees Groot

9e Martijn van Zelst

9e Stefan Meilink



10e Jaap Sietses

10e N.v. Zelm

10e J.L. Haselager








Dagfond

aangewezen

hokkampioen 

duifkampioen

duifnr

1e Comb Geutskens

1e Jos Stoop

1e Jelger Klinkenberg

1e T.F. Sentveld

19-1569122

2e Jelger Klinkenberg

2e R. Bos

2e Jos Stoop

2e Comb Geutskens

18-1768376

3e Gebr Appel

3e J.L. Haselager

3e R. Bos

3e R. Bos

17-1140683

4e T.F. Sentveld

4e B&M de Kramer

4e Comb Geutskens



5e Stefan Meilink

5e T.F. Sentveld

.5e Kees Groot



6e R. Bos

6e Jelger Klinkenberg

6e T.F. Sentveld



7e J.L. Haselager

7e K. Groot

7e Comb Knijn&De Wit



8e K. Swagerman

8e K, Swagerman

8e Gebr Appel



9e B&M de Kramer

9e P. Zonneveld

9e B&M de Kramer



10e Jos Stoop

10e Comb Geutskens

10e F&F Sikkelerus








Oude duiven  

aangewezen 

hokkampioen

Duifkampioen

nummer

1e Comb Geutskens

1e Comb Geutskens

1e Jelger Klinkenberg

1e Comb Geutskens

20-1380230

2e Jelger Klinkenberg

2e B&M de Kramer

2e Comb Geutskens

2e Comb Geutskens

20-1379889

3e Stefan Meilink

3e Jelger Klinkenberg

3e R. Bos

3e Comb Geutskens

18-1768376

4e B&M de Kramer

4e T.F. Sentveld

4e B&M de Kramer



5e  R. Bos

5e R. Bos

5e T.F. Sentveld



6e T.F. Sentveld

6e J.L. Haselager

6e J.L. Haselager



7e J.L. Haselager

7e Jos Stoop

7e Jos Stoop



8e Kees Groot

8e Stefan Meilink

8e Stefan Meilink



9e Jos Stoop

9e F&F Sikkelerus

9e Kees Groot



10e M. Haas

10e Bram ten Klei

10e Comb Knijn&De Wit








Overnacht

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

duifnr

1e Remy Rouw

1e N. Tetteroo

1e N. Tetteroo

1e Remy Rouw

19-1540792

2e R.T. letter

2e Remy Rouw

2e Comb Terpstra-Koper

2e R.T. Letter

19-1575404

3e N. Tetteroo

3e C. Blokdijk

3e R. Visser

3e W.v. Zelst

17-1145710

4e Vokko Brugge

4e Vokko Brugge

4e Henk Bos



5e Henk  Bos

5e Comb Terpstra-Koper

5e Remy Rouw








Jonge duiven 7 Vluchten

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

duiifnr

1e Bram ten Klei

1e Jelger Klinkenberg

1e Jelger Klinkenberg

1e Bram ten Klei

21-1083292

2e Jelger Klinkenberg

2e B&M de Kramer

2e Bram ten Klei

2e E. Uithuisje

21-1081130

3e J.L. Haselager

3e E. Uithuisje

3e Jaap Sietses

3e Jelger Klinkenberg

21-1082877

4e Comb Geutskens

4e Jos Stoop

4e E. Uithuisje



5e Kees Groot

5e Jan Visser

5e Comb Geutskens



6e Gebr Beerepoot

6e Gebr Beerepoot

6e Gebr Beerepoot



7e A.v.d. Gulik

7e Jaap Sietses

7e J.L. Haselager



8e Jaap Sietses

8e Kees Groot

8e Jan Visser



9e B&M de Kramer

9e J. Moenis

9e A.v.d. Gulik



10e Jos Stoop

10e Denise&Danny Knijn

10e B&M de Kramer






Natour

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

1e Jelger Klinkenberg   

1e Comb Geutskens

1e Comb Geutskens

1e G. Timmer

19-1548863

2e Comb Geutskens

2e H.J. Tielemans jr

2e Jelger Klinkenberg

2e Jelger Klinkenberg

21-1082865

3e L.M. Ruijter

3e G. Timmer

3e J.L. Haselager

3e Jelger Klinkenberg

17-1173983

4e G. Timmer

4e Jelger Klinkenberg

4e G. Timmer

5e Gebr Beerepoot

5e Gebr Beerepoot

5e H.J. Tielemans

.

6e J.L. Haselager

6e J.L. Haselager

6e H.J. Tielemans jr

7e H.J. Tielemans jr

7e Comb van Veen

7e Bram ten Klei 

8e Bram ten Klei

8e Bram ten Klei

8e L.M. Ruijter

9e Jan Visser

9e Jan Meilink

9e B&M de Kramer

10e A.v.d. Gulik

10e B&M de Kramer

10e H.v.d. Gulik