Kring 2

Vitesse 2018

Winnaar

aantal duiven

1e 7April Roosendaal

J.L. Pronk               Duif 17-1157516

3484

2e 14April Duffel

G.Veken jr              Duif 16-1428779

3441

3e 21 April Asse Zellik

Jelger Klinkenberg Duifnr 16-1431682

3758

4e 28 April Asse Zellik

G.Timmer               Duifnr 14-1818307

3638

5e 5 Mei Quievrain

M.F.J.Krijger           Duifnr 16-1403300

4093

6e 26 Mei Asse Zellik

Nico van Zelm         Duifnr 15-1592749

2376

7e 9Juni  Quievrain

Jelger Klinkenberg  Duifnr 17-1138519

738

Midfond 2018

Winnaar

aantal duiven

1e 12 Mei Laon

Jos Stoop        Duif 17-1167904

3238

2e 19 Mei P.St.Max

K. Mooyer        Duif 16-1395784

1297

3e 2 Juni Pointoise

Gerard Heersping Duif 17-1138332

1969

4e 16 Juni Sezanne

A.I.J.M. Snoek     Duif 16-1526095

1316

5e 30juni Peronne

J.L. Haselager   duif 17-1150228

1237

6e 29 Juli Peronne

L.M. Ruijter        duif 16-1434464

828




 Dagfond 2018

winnaar

aantal duiven

1e 26 Mei Pithiviers

J.L. Haselager    Duifnr 17-1150244

1166

2e 10Juni Laon

A.I.J.M. Snoek    Duifnr 16-1395191

1007

3e 23Juni Chateauroux

A.I.J.M. Snoek    Duifnr 16-1395210

990

4e 7 Juli Argenton

Martin Vinkenborg Duifnr 16-1397510

605

5e 21 Juli Chateauroux

Martin Vinkenborg Duifnr 16-1397578

414

6e 4Aug Fontenay Sur Eure

A.I.J.M. Snoek   Duifnr 17-1138571

431




Overnacht 2018

winnaar

aantal duiven

1e 15 Juni St-Vincent

Vokko Brugge    duif 16-1425569

242

2e 22 Juni Bordeaux

Vertelman & Znn  duif 16-1416724

235

3e 6 Juli Dax

Vertelman & Znn   duif 16-1416690

149

4e 13 Juli Agen

Comb Terpstra-Koper duif 14-1832383

297

5e 28 Juli Bergerac

R.v.d. Pijll        duif 13-1089206

198

6e 4 AugPeriqueux

Vertelmann &Znn Duif 16-1416656

311




Jonge duiven 2018

winnaar

aantal duiven

1e 23 Juni Roosendaal

Comb Geutskens   duif 18-3838044

3238

2e 30 Juni Duffel

Afgelast


3e 7 Juli Roosendaal

Comb Geutskens  duif 18-1768128

2636

4e 14 Juli Duffel

Jelger Klinkenberg duif 18-1794829

2519

5e 21 Juli Asse-Zellik

Bram ten Klei           duif 18-1767834   

2032

6e 29 Juli Duffel

Jos Stoop              duif 18-1789412

1956

7e  4 Aug Quievrain

Pieter Springer      duif 18-1766143

1762

8e 11 Aug Peronne

Comb Geutskens   Duif 18-1768152

1184

9e 18 Aug Morlincourt

Comb Geutskens    Duif 18-1768014

706




Natour 2018

winnaar

aantal duiven

1e 11 Aug Zevenhuizen

E. Uithuisje             duif 15-1566378

3161

2e 18 Aug Roosendaal

R.F.v.d. Sluys         duif 15-1599608

3234

3e 25 Aug Duffel

Comb Geutskens    duif 18-1768014

2964

4e 1 Sept Asse Zellik

G.Timmer                duif 18-1767813

2328

5e 8 Sept Quievrain

Comb Geutskens    duif 18-1768128

1663

Kampioenschappen Kring 2 2018





Vitesse

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

Duifnr

1e Jelger Klinkenberg

1e G. Timmer

1e G. Timmer

1e A.v.d. Gulik

16-1416861

2e A.v.d. Gulik

2e Jan Visser

2e L.M. Ruijter

2e Jan Visser

16-1098422

3e M.F.J. Krijger

3e Jo Visser

3e Jan Visser

3e H. Werkhoven

16-1433222

4e G.Timmer

4e H. Werkhoven

4e M.F.J. Krijger



5e Jan Visser

5e A.I.J.M. Snoek

5e A.v.d. Gulik



6e G.Veken jr

6e A.v.d. Gulik

6e L. Hol



7e F&F Sikkelerus

7e G. Veken jr

7e Chris Weber



8e Comb Geutskens

8e Jelger Klinkenberg

8e Nico van Selm



9e Chris Weber

9e P de Wit

9e G.Veken jr



10e L. Hol

10e R. Bos

10e H. Werkhoven








Midfond

aangewezen

Hokkampioen

Duifkampioen

Duifnr

1e A.I.J.M.Snoek

1e A.I.J.M. Snoek

1e G. Timmer

1e A.I.J.M. Snoek

16-1395210

2e Comb Geutskens

2e G. Timmer

2e R. Bos

2e L.M. Ruijter

17-1159429

3e J.L. Haselager

3e J.L. Haselager

3e A.I.J.M. Snoek

3e G. Timmer

16-1403358

4e G. Timmer

4e L.M. Ruijter

4e M.F.J. Krijger



5e L.M. Ruijter

5e Jelger Klinkenberg

5e J.L. Haselager



6e Jelger Klinkenberg

6e Comb Geutskens

6e Jelger Klinkenberg



7e R. Bos

7e R. Bos

7e L.M. Ruijter



8e M. Kroon-Kout

8e Cor Strijbis

8e Comb Geutskens



9e G. Veken jr

9e M.F.J. Krijger

9eJos Stoop



10e Chris Weber

10e Martijn van Zelst

10e Dennis Kamps








Dagfond

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

duifnr

1e A.I.J.M.Snoek

1e R.Bos

1e R.Bos

1eR.Bos

15-1560467

2e R.Bos

2e R.F.vd.Sluis

2e R.F.vd.Sluis

2e Cor Strijbis

16-1425993

3e J.L.Haselager

3e A.I.J.M.Snoek

3e J.L.Haselager

3e R.F.vd.Sluis

16-1394120

 4e R.F.vd.Sluis

4e J.L.Haselager

4e A.I.J.M.Snoek



5e Cor Strijbis

5e Cor Strijbis

5e Martin Vinkenborg



6eF en F.Sikkeleris

6e C.W.Verkruisen

6e Gebr.Appel



7e E.Uithuisje

7e F.en F.Sikkeleris

7e Cor Strijbis



8e Fam.Vijselaar

8e Pieter Springer

8e Jos Stoop



9e Chris Weber

9e Gebr.Appel

9e F.en F.Sikkeleris



10e C.W.Verkruisen

10e Martin Vinkenborg

10e Fam.Vijselaar








Oude duiven

aangewezen

hokkampioen

Duifkampioen

nummer

1e A.I.J.M. Snoek

1e A.I.J.M. Snoek

1e R. Bos

1e R.Bos

15-1560647

2e R. Bos

2e R.Bos

2e A.I.J.M. Snoek

2e A.I.J.M. Snoek

16-1395210

3e.J.L. Haselager

3e J.L. Haselager

3e G. Timmer

3e R. Bos

16-1395269

4e Chris Weber

4e G. Timmer

4e Jos Stoop



5e F&F Sikkelerus

5e F&F Sikkelerus

5e M.F.J. Krijger



6e E. Uithuisje

6e G. Veken jr

6e Cor Strijbis



7e Jos Stoop

7e R.F.v.d. Sluis

7e J.L.Haselager



8e G. Veken jr

8e Jan Visser

8e F&F Sikkelerus



9eCor Strijbis

9e Cor Strijbis

9e Chris Weber



10e Comb Geutskens

10e Chris Weber

10e L.M. Ruijter








Overnacht

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

duifnr

1e Vertelman en znn

1e Vertelman En znn

1e Vertelman en znn

1e Vertelman en znn

16-1416656

2e Vokko Brugge

2e Ron Voorn

2e Ron Voorn

2e D.Ruiter

14-1831632

3e Ron Voorn

3e N.Tetteroo

3e N.Tetteroo

3e Vertelman en znn

16-1416719

4e J.Buysman

4e J.Buysman

4e R.vd.Pijll



5e N.Tetteroo

5e Henk Bos

5e J.Buysman








Jonge duiven

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

duiifnr

1e Comb.Geutkens

1e Comb.Geutkens

1e Comb.Geutkens

1e Comb.Geutkens

18-3838044

2e A.vd.Gulik

2e Jitske Buskermolen

2e A.vd.Gulik

2e Comb.Geutkens

18-1766291

3e Bram ten Klei

3e Bram ten Klei

3e Jitske Buskermolen

3e  Comb.Geutkens

18-1768096

4e Jan Visser

4e PC.Theunis

4e Jelger Klinkenberg



5e Jitske Buskermolen

5e A.vd.Gulik

5e G.Timmer



6e Fam.Vijselaar

6e J.L.Haselager

6e J.L.Haselager



7e PC.Theunis

7e Jaap Sietses

7e Jan Visser



8e P.de Wit

8e Jan Visser

8e PC.Theunis



9e G.Timmer

9e Nandor Hartog

9e M.F.J.Krijger



10e Nandor Hartog

10e M.Kroon-Kout

10e Jaap Sietses








Natour

aangewezen

hokkampioen

duifkampioen

duifnr

1e A.I.J.M. Snoek

1e Jan Blok

1e G. Timmer

1e Jan Blok

17-1166599

2e G. Veken jr

2e Comb Geutskens

2e Jaap Sietses

2e A.I.J.M. Snoek

16-1395299

3e Jaap Sietses

3e L. Hol

3e W. Dokkum

3e A.I.J.M. Snoek

14-1809828

4e A.v.d. Gulik

4e Niels de Groote

4e A.I.J.M. Snoek



5e Jan Blok

5e G. Timmer

5e L.M. Ruijter



6e Comb Geutskens

6e Comb Knijn&De Wit

6e R.F.v.d. Sluys



7e R. Bos

7e L.M. Ruijter

7e Jan Blok



8e H.J. Tielemans

8e W. Dokkum

8e A.v.d. Gulik



9e W. Dokkum

9e Jaap Sietses

9e P.C. Theunis



10e L. Hol

10e R. Bos

10e R. Bos





Contactpersonen van Verenigingen


Bep  Purmerend                     G.Timmer                      g.g.timmer@hetnet.nl

De Reisduif  De Rijp                Dennis Kamps               d.kamps@quicknet.nl

Stormvogels   Volendam       Ton Snoek                     ton.snoek@planet.nl

DVS  Marken                          Elbert Uithuisje            uithuisje@gmail.com

SVEL  Edam                          Martin Meulman           marimeulman@kpnplanet.nl


W.J. Freesen  06-38271233 of 0229-218807 .

Th.Sentveld tel 0228-317429                   

Kees Beerepoot  06-24635684

L.M.Ruijter 0227-577254 of 06-13225860                           

Wil Edelenbosch  06-1175463


Reknr NL54INGB0006216263 t.n.v. Samenspel Rayon D

verandering van de rekeningnaam lukt niet

Piet Theunis ook websitebeheerder .






Postduivenorganisatie Afd 6 Kring 2 bestaat uit CC2A en CC2B


Kring 2 is in 2017 ontstaan door een algehele verandering in de vlieggebieden van afdeling 6 Noord-Holland

Woordvoerder      : W. Freesen

Penningmeester   :L.M. Ruijter     Reknr NL54INGB0006216263 t.n.v. samenspel Rayon D

Secretaris             : Theo Sentveld  

contactpersoon website tf.Sentveld@quicknet.nl tel 0228-317429

Website Kring-2.nl


Ook uw advertentie kan op deze site staan. Indien u dat wilt neemt u contact op met de website beheerder en stuurt een foto mee van uw bedrijf. Kosten 25 euro per jaar

Geslaagde Kring 2 en CC kampioenen huldiging in De Vesting te Hoorn


Hieronder treft u een foto reportage aan van de kampioenenhuldiging. Het was weer een zeer geslaagde middag met een volle zaal, de hapjes, de huldigingen, het eten. Het liep geweldig en enkele foutjes werden opgelost, zoals we gewent zijn, Willem met je mensen die je hielpen hartelijk bedankt. En vergeet niet, de prijzenregen het feest enz kon betaald worden door uw aller medewerking o.a. door deel te nemen aan  het attractiespel en door het schenken en of kopen van de jongen die u beschikbaar stelde en niet te vergeten onze sponsoren.

Hopelijk kunnen wij dit nog vele jaren laten voortduren en daarvoor hebben wij u nodig!

Jaarboek 2018

W.v. Zeelt maakt op het einde van het vluchtseizoen een boek met alle uitslagen en kampioenstanden van Kring 2/ Cc2A en CC2B u kunt bij hem terecht voor de bestelling van het boek, zie onder

Willem Freesen bij zijn openingswoord
Een kijkje in de zaal
Een kijkje in de zaal aan het begin van de middag
Ad Glim word gefeliciteerd door Willem en Elbert
Wilfried Dokkum voor het eerst op het podium
Mogelijk de oudste vlieger in CC2A Henk Werkhoven en nog altijd tussen de kampioenen
Chris Weber krijgt zijn diploma van Elbert Uithuisje
Jos Buijsman hoort zijn prestaties bewonderend aan, was het zo goed!
De etenstafel klaar voor de aftrap
Het kon niet allemaal op de tafel dus ook maar op het buffet
De Comb Geuskens tijdens het eten, zoals je ziet is het lekker
Ook Tamara Knijn vind het eten heerlijk
Uw penningmeester laat het zich goed smaken
Er bleef nog veel over, jammer
Jelger Klinkenberg krijgt de felicitaties
Ook voor Frans Sikkelerus loon naar vliegen
G. Veken hoort zijn prestaties aan evenals Gerard Timmer en Jan Visser
Rene Bos scoorde eveneens bijzonder goed
Ton Snoek was weer de beste van allemaal, gefeliciteerd
Bram ten Klei zijn diploma zat er niet bij, foutje word dus rechtgezet
Hier alle kampioenen bij elkaar, toppie
Hier nogmaals

Inmiddels is duidelijk geworden dat de afdeling toch de kring kampioenen vanaf 2019 wil gaan huldigen en hun diploma,s wil gaan verzorgen en blijkbaar heeft de vergadering er vorig jaar al mee ingestemd?. Hier zijn wij in Kring 2 niet blij mee, als alle kringen net als wij zich er voor hadden ingezet, hadden ook zij het goed voor elkaar kunnen hebben, dit is het probleem van de kringen en niet van de afdeling, laat deze hun eigen kampioenen maar huldigen.

Naar onze mening is er grote kans dat hierdoor ook het samenspel in Kring 2 verloren kan gaan. Immers je gaat toch niet de kampioenen 2 maal huldigen en diploma,s uitreiken!   En wat blijft er dan over? Weer terug naar de CCen? Het attractiespel dichter bij huis brengen en sportvrienden samen brengen uit jouw gebied is de eerste prioriteit. Jammer dat men dit maar niet inziet. Toch is er een mogelijkheid, de afdeling kan ook zonder Kring 2 de kampioenen van de overige kringen huldigen indien die dit prettig vinden.!


Uw Secretaris

Theo Sentveld


SVEL Edam

Op zondag 25 November tentoonstelling met bonnenverkoop van prominente overnacht spelers en programma liefhebbers aanvang 13 uur

adres Keetzijde 19 1135 VX Edam


Tot ziens


Jongenverkoop Kring 2   


 Op zondag 24 Maart 2019 zal in De Eenhoorn aan de Blauwe Berg te Hoorn vanaf 14 uur weer de verkoop plaaatsvinden van de jongen welke door de liefhebbers van Kring 2 ter beschikking worden gesteld t.b.v. het attractiespel in Kring 2.

Uiteraard hoopt de commissie dat u allen weer een jong schenkt en natuurlijk op de verkoop aanwezig bent voor weer een gezellige duivenmiddag met uw duivensportvrienden, word vervolgd

Hieronder ziet u een fotoreportage van de Kringoverwinnaars 2018 Gaarne aanleveren foto,s

G.Veken jr wint Duffel
G.Timmer wint Asse Zellik 28 April Wint ook Asse-Zellik 1september
Jelger Klinkenberg wint Asse Zellik 21 April
Rene Krijger wint Quievrain op 5 Mei met zijn 16-1403300
K. Mooyer wint P.St.Maxence op 20 Mei
J. Haselager wint Pithiviers en Peronne hier met de kinderen
Ton Snoek wint Laon 10 Juni Sezanne 16 Juni Chateauroux 4 Aug.Fontenay Sur Eure
Comb Geutskens wint Roosendaal hier met de jongen die het waarmaakten Wint ook Peronne 11-08-2018 ook Duffel 26-08-2018
Martin Vinkenborg wint Argenton 7 Juli Wint ook Chateauroux 21 Juli
Comb Terpstra-Koper winnen Agen op 13 Juli hier met Bibi
Bram ten Klei wint Asse Zellik jong
Leo Ruijter wint Peronne jong
Elbert Uithuisje en Frenk vd Wal winnen Zevenhuizen op 11-08-2018
F.vd.Sluis Volendam wint Roosendaal 18-08 met zijn 5-1599608

Copyright @ All Rights Reserved